713 616 818

Kom: 606 657 431

Informacje o firmie HCS

HCS to działający od 30 lat – wcześniej jako HomCareService – serwis sprzętu gospodarstwa domowego obsługujący Wrocław i okolice. Nasze doświadczenie i zaangażowanie zapewniło nam stabilną pozycję na rynku, co potwierdza tytuł i status “Golden Serwis” przyznany nam przez firmę Zelmer S.A.

Posiadamy jeden z najniższych w Polsce kosztów jednostkowej naprawy gwarancyjnej, wykorzystując przy nich najniższą możliwą ilość części zamiennych. Równocześnie możemy się poszczycić jednym z najniższych współczynników reklamacji napraw własnych.


Profesjonalna kadra

Posiadamy 4 doświadczonych techników, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach na terenie całego kraju (w tym, wchodzących w skład lini produktowej firmy GROUPE SEB Polska Sp. z o.o. w zakresie których byli oni przeszkoleni oraz który to sprzęt jest im znany).

Całość obsługi dokumentacji serwisowej jest prowadzona przez 2 referentki, które posiadają wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji oraz obsłudze systemów informatycznych naszych kontrahentów.

montaż klimatyzacji

Zajmujemy się montażem, przeglądami i naprawą klimatyzacji.

serwis sprzętu agd

Naszą specjalizacją jest naprawa sprzętu gospodarstwa domowego.

aktualności

09

sierpień 2019

Serwis nieczynny

Uprzejmie informujemy, że w dniach 12-16.08.2019 serwis będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

01

kwiecień 2018

Nowy adres!

Od początku kwietnia 2018r zmienia się adres siedziby naszego serwisu. Wszystkich klientów zapraszy na ul. Czekoladowej 50B we Wrocławiu.