713 616 818

Kom: 606 657 431

Serwis i montaż klimatyzacji

Zajmujemy się montażem, przeglądami i naprawą klimatyzacji na terenie całego dolnego śląska. Nasze ekipy instalacyjne posiadają odpowiednie certyfikaty oraz przeszli odpowiednie szkolenia z zakresu chłodnictwa.

Dzięki współpracy z wieloma producentami klimatyzatorów możemy doradzić jaki klimatyzator będzie najbardziej odpowiednim wyborem dla Państwa wnętrza, pomóc w określeniu miejsca montażu, a nawet zamówić wybrany klimatyzator w atrakcyjnej cenie.

Nasi instalatorzy zawsze dbają o to, aby montaż był jak najmniej uciążliwy, zrealizowany zgodnie z życzeniem klienta, a sama klimatyzacja aby służyła przez długie lata.


Firma HCS jest dystrybutowem klimatyzatorów marki Chigo

Firma CHIGO jest to jeden z największych i najnowocześniejszych producentów klimatyzatorów. Produkuje około 300 modeli klimatyzatorów typu naściennego, podłogowego, kasetonowego, podsufitowego, split, kanałowego, multi, przenośnego, okiennego, w technologii inwerterowej oraz systemu CMV

 

montaż klimatyzacji

Zajmujemy się montażem, przeglądami i naprawą klimatyzacji.

serwis sprzętu agd

Naszą specjalizacją jest naprawa sprzętu gospodarstwa domowego.

aktualności

09

sierpień 2019

Serwis nieczynny

Uprzejmie informujemy, że w dniach 12-16.08.2019 serwis będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

01

kwiecień 2018

Nowy adres!

Od początku kwietnia 2018r zmienia się adres siedziby naszego serwisu. Wszystkich klientów zapraszy na ul. Czekoladowej 50B we Wrocławiu.